جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حاميان‌ محمود سرافكندگان‌ امروز

محمود احمدی نژاد بار دیگر از سکوت و خاموشی درآمد و ارشمیدس وار یافتم یافتم سر داد. معجزه هزاره نامه ای به مقام رهبری نوشته و در آن آورده که با دستور رهبری انتخا

حاميان‌ محمود سرافكندگان‌ امروز

حاميان محمود سرافكندگان امروز

عبارات مهم : انتخابات

محمود احمدی نژاد بار دیگر از سکوت و خاموشی درآمد و ارشمیدس وار یافتم یافتم سر داد. معجزه هزاره نامه ای به مقام رهبری نوشته و در آن آورده که با دستور رهبری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری و مجلس برگزار شود، مدیر قوه قضائیه هم عوض کردن کند! او جهت این که به خیال خود نامه را منطقی جلوه دهد، به سخنان مقام رهبری در دیدار مردم تبریز اشاره کرده و نتایجی گرفته که تنها کسی می تواند چنین کاری انجام دهد که چیزی به نام حافظه نداشته باشد.

حاميان‌ محمود سرافكندگان‌ امروز

به جز محمود احمدی نژاد که نویسنده این نامه بوده، اسم های دیگری هم به میان می آید. آیت ا… مصباح یزدی و حمید رسایی و محمدعلی رامین از جمله این افراد هستند. آنها فراموش کرده اند که چه نقشی در برآمدن و به صدر نشستن او ایفا کرده اند. امروز تنها شیطان خواندن او کافی نیست، امروز تنها نشان دادن ناراحتی از نوشتن نامه کافی نیست. جالب این است که کسی این حرف را می زند که در آن دولت مسئولیت داشته هست. باید به این افراد تاکید کرد که خود شما در شکل گرفتن این پدیده به اصطلاح خودتان معجزه هزاره نقش داشته اید. خود شما با حمایت هایتان از او شخصیتی ساختید که امروز به خود اجازه می دهد برروی هر مهم پا بگذارد و در واقع باید گفت حامیان دیروز، امروز باید سرافکنده باشند و بابت حمایت هایی که با چشم بسته داشته اند از مردم عذرخواهی کنند.

آیا مردم بازیچه اند؟

در این بین یک چیز دیگر هم از سوی حامیان دیروز فراموش شده است هست؛ مردم. آنها از یاد برده اند که مردم را بازیچه قرار دادند و به چه مشکلاتی درانداختند. مردمی که هنوز هم در مشکلاتی غرق شده است اند که بخش زیادی از آن یادگار دولت های نهم و دهم هست. آیا فراموش کرده اید که شما از کسی حمایت کردید که تنها سابقه سیاسی او شهرداری دو ساله در پایتخت کشور عزیزمان ایران و استانداری پرحاشیه در اردبیل تازه استان شده است بود و با این کار او را به عنوان رجل سیاسی به مردم معرفی کردند؟ چه کسی از یاد می برد که بعد از رسیدن به ریاست جمهوری در سال 84 چگونه تندروترین لایه های اصولگرا، صورت او را غیرواقعی نشان دادند و کسانی در این راه تا جایی پیش رفتند که مدعی شدند رأی امام عصر(عج) به او بوده و با این سخن مهم ترین و بااهمیت ترین مشخصه سیاست ورزی را از بین بردند؟ عرصه سیاست ورزی با پاسخگویی درآمیخته است و از همان روزی که پرونده دولت های نهم و دهم روی میز آمد، جهت جلوگیری از طی کردن قانونی و همه جانبه پیگیری به تخلف های طاق و جفت دولت پاکدست، چنین بی محابا خود را به معرکه افکنده است و در این راه تا جایی پیش می رود که همگان حیرت زده می مانند. ولی اگر مردم ندانند، همان اشخاص حامی که خوب می دانند چه اتفاقی افتاده و آیا این معجزه هزاره این چنین خود را به در و دیوار می کوبد! او در نامه خود نوشته که با دستور رهبری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری و مجلس برگزار شود، مدیر قوه قضائیه هم عوض کردن کند! از آنجا که دستاورد مهم احمدی نژاد و یارانش بعد از 8 سال، پرونده های سنگین قضائی و آسیب های جدی بوده اکنون با چنین رفتاری می خواهد دو نشانه را دنبال کند؛ مظلوم نمایی و خریدن وقت جهت گریز از محاکمه!

محمود احمدی نژاد بار دیگر از سکوت و خاموشی درآمد و ارشمیدس وار یافتم یافتم سر داد. معجزه هزاره نامه ای به مقام رهبری نوشته و در آن آورده که با دستور رهبری انتخا

مصباح یزدی چه گفت؟

دیروز آیت ا… مصباح یزدی که از حامیان آشنا شده است احمدی نژاد بود، گفت: «زمینه انحراف در صدر اسلام را همان کسانی ایجاد کردند که با پیامبر قوم و خویش بودند، در جنگ ها حضور داشتند و با عنایت حضرت به جایگاهی رسیدند. خیال نکنیم حال که ما به برکت امام، اسلام را شناختیم کار تمام هست، لیکن ممکن است در برابر جوسازی ها و تبلیغات زمینه انحراف فراهم شود و همین ما می توانیم مسیر الهی انقلاب را عوض کردن دهیم.»

آیا می توان از ایشان پرسش کرد که آیا واکنش‌ها کسانی را فراموش کرده اند که دور همان افراد را گرفتند و آنها را تشجیع کردند؟ بر خود ایشان چه باید گفت که آیا نقش خود را در برآمدن معجزه هزاره فراموش کرده اند؟ عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان نیز در این رابطه اظهار داشته است: «کشور امروز نه نیازمند انتخابات مجدد است چون همه انتخابات سالم و قانونی برگزار شده است اند، از جمله انتخابات ۸۸ و ۹۶ و نه نیازمند همه پرسی، چون هرازگاهی مانند ۲۲ بهمن امسال همه پرسی به صورت خودجوش و مردمی نیز انجام می شود. ضرورت کشور عزیزمان ایران امروز همت همه دلسوزان در برخورد با تکفیر، نفاق، انحراف و برهم زنندگان آرامش و امنیت کشور و شهروندان است».

حاميان‌ محمود سرافكندگان‌ امروز

پاسخ بقایی به آشنا

حسام الدین آشنا، مشاور رسانه ای مدیر جمهور در برابر طرح عنوان در نامه به رهبری تصویر العمل تندی نشان داده است: «خدایا یاری اش کن تا بقایی را تجربه کند که به او بیاموزد نباید پا از گلیمش فراتر نهد و زودهنگام به انتخابات بیندیشد یا فرمان عزل صادر کند.» آشنا در توئیت دیگری خطاب به احمدی نژاد آورده است: «برگزاری فوری و آزاد را از کدام انتخابات شروع کنیم؟ خوب است از انتخابات 84 شروع کنیم یا از 88 شروع کنیم؟»

وسایل سحر و جادو!

محمود احمدی نژاد بار دیگر از سکوت و خاموشی درآمد و ارشمیدس وار یافتم یافتم سر داد. معجزه هزاره نامه ای به مقام رهبری نوشته و در آن آورده که با دستور رهبری انتخا

سید عباس صالحی ، وزیر ارشاد دولت دوازدهم نیز به نامه احمدی نژاد تصویر العمل نشان داد و نوشت: «بی ریشگی و شارلاتانیسم دو مخاطره سیاست ورزی ایرانی هست. از مشروطه که به رضاخان رسید و از شهید رجایی که به بدل سازی جعلی اش انجامید. از تاریخ زیاد بیاموزیم». محمد مهاجری روزنامه نگار اصولگرا در واکنشی دیگر نوشت: «یکی از نزدیک ترین افراد به آیت ا… جنتی می گفت تا هنگامی که وسایل سحر و جادو از احمدی نژاد و باندش کشف نشد، آیت ا… انحراف او را باور نمی کرد.

عجب لعبتی را روی سرمان گذاشتیم و حلواحلوا کردیم؛ ما اصولگراها.» همچنین یک نماینده مجلس در تذکری به قوه قضائیه گفت: از وزیر اطلاعات و قوه قضائیه استدعا داریم که با این شخص معلوم الحال برخورد قاطع کنند. ایسنا نوشت؛ خدری یادآور شد: اگر آن روزی که او درخانه ملت و از طریق منزل ملت به مردم و نمایندگان توهین می کرد، مجلس در حرکت انقلابی طرح عدم کفایت او را تقدیم می نمود، امروز کار به اینجا کشیده نمی شد. وی احمدی نژاد را شخصی معلوم الحال خوانده و ادامه داده که امروز او هرکاری می خواهد می کند، ولی هیچ یک از مسئولان و نهادهای امنیتی با او برخوردی نمی کنند.

حاميان‌ محمود سرافكندگان‌ امروز

آرزوی بزرگ

واژه های کلیدی: انتخابات | قوه قضائیه | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs