جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آثار برجام شکستن حصر کشور عزیزمان ایران است/ با دروغ به امید ملت لطمه نزنید ، مدیر جمهور

رییس‌ جمهور، در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های زیربنایی، اقتصادی و ورزشی استان فارس، همگان را به تقویت امید در میان مردم فراخواند و با بیان اینکه ما به امنیت، ان

آثار برجام شکستن حصر کشور عزیزمان ایران است/ با دروغ به امید ملت لطمه نزنید ، مدیر جمهور

مدیر جمهور: آثار برجام شکستن حصر کشور عزیزمان ایران است/ با دروغ به امید ملت لطمه نزنید

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور، در مراسم افتتاح همزمان پروژه های زیربنایی، اقتصادی و ورزشی استان فارس، همگان را به تقویت امید در میان مردم فراخواند و با بیان اینکه ما به امنیت، انسجام ملی، ایران، اسلام، تاریخ و تمام استان های کشور افتخار می کنیم، تاکید کرد: با این قانون اساسی، رهبری فرهیخته، دولت کارآمد و ملت منسجم، بی تردید ما می توانیم از همه پرسشها پیش رو عبور کنیم.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز پنج شنبه در این مراسم که در بیمارستان ٦٠٠ تختخوابی بوعلی سینا شیراز برگزار شد، با اشاره به اینکه یک جراح به علم و انگشتانش به هنر مجهز است ولی در کنار اینها باید دلسوزی و علاقه به ملت در وجود آن جراح وجود داشته باشد، تصریح کرد: ما به پزشکان و فعالان بخش سلامت و همه دانشمندان و متخصصان کشور در سطوح مختلف، افتخار می کنیم.

آثار برجام شکستن حصر کشور عزیزمان ایران است/ با دروغ به امید ملت لطمه نزنید ، مدیر جمهور

رییس جمهور با بیان اینکه در رشد علمی کشور، چهار پله پیشرفت کرده ایم، اظهار داشت: در شتاب کمیت مقالات علمی در ۲۵ کشور بزرگ علمی دنیا موفق شدیم در سال گذشته رتبه اول را کسب کنیم.

روحانی تصریح کرد: اصل ساختن کشور، متکی به نیروی انسانی است و اگر نیروی انسانی آماده به کار، متعهد، متخصص و دلسوز مردم وجود نداشته باشد، امور به پیش نمی رود.

رییس‌ جمهور، در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های زیربنایی، اقتصادی و ورزشی استان فارس، همگان را به تقویت امید در میان مردم فراخواند و با بیان اینکه ما به امنیت، ان

رییس جمهور افزود: اگر بیماران جامعه قبل از آنکه دکتر یا جراحی دست به کار شود به آن تیم پزشکی اعتماد و ایمان داشته باشند، در این صورت، نیمی از کار حل می شود و ارتباط و پیوند میان پزشکان و مردم بسیار اهمیت دارد.

روحانی افزود: زمانی در کشور یک ایرانی آرزو داشت جهت درمان به کشوری اروپایی برود ولی امروز این روند برعکس شده است و ایرانیان زیادی در خارج از کشور عزیزمان ایران و از جمله در کشورهای اروپایی، جهت درمان به کشور عزیزمان ایران می آیند که این فخری بزرگ جهت ما است.

رییس جمهور افزود: همچنین با وجودی که در کشورهای همسایه شمالی و جنوبی، بیمارستان خوب و مجهزی دارند، ولی اتباع آن کشورها جهت انجام عمل های جراحی به پایتخت کشور عزیزمان ایران و شیراز سفر می کنند.

آثار برجام شکستن حصر کشور عزیزمان ایران است/ با دروغ به امید ملت لطمه نزنید ، مدیر جمهور

روحانی با اشاره به شهرت پزشکان و بیمارستان ها و همچنین متخصصان پیوند اعضا در شیراز گفت: این بسیار ارزشمند است و آن عامل مهم در جذب بیماران، تجهیزات و محیط بیمارستانی نبوده، بلکه شخص طبیب است.

رییس جمهور تأکید کرد: باید دانشگاه ها، اساتید و بزرگان علمی ما به گونه ای باشند که شاگردان آنها به وجودشان افتخار کنند و پزشکان، جراحان و اساتید در شهرهای بزرگ در جایگاهی قرار بگیرند که ایرانیان و همسایگان کشور بگویند که جهت درمان سراغ آن دکتر خاص در شیراز می رویم.

رییس‌ جمهور، در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های زیربنایی، اقتصادی و ورزشی استان فارس، همگان را به تقویت امید در میان مردم فراخواند و با بیان اینکه ما به امنیت، ان

روحانی تصریح کرد: پیوند بین پرستاران، تیم پزشکی و پزشکان با دولت، مردم و خیرین بسیار مهم است.

رییس جمهور با تأکید بر حل نیازمندی ها و پرسشها بیمارستان بوعلی شیراز اظهار داشت: همه باید دست به دست هم دهیم تا مرکزی بزرگ جهت سلامتی و راحتی مردم در این نقطه جهت کل ایرانیان و سایر کشورها بوجود آید.

آثار برجام شکستن حصر کشور عزیزمان ایران است/ با دروغ به امید ملت لطمه نزنید ، مدیر جمهور

روحانی تصریح کرد: دستاوردهای دولت تدبیر و امید ناشی از سرمایه اعتماد و سرمایه اجتماعی بوده که باید حفظ شود. اگر مردمی به دولتی اعتماد و دولتی به مردم امید ببندد، این ارتباط و مسیر هموار می شود و به رشد و تعالی می رسیم.

رییس جمهور با اشاره به آرامش در بازار ارز و کالا خاطرنشان کرد: هنگامی که به مردم قول دادیم که تورم تک رقمی شود و به این نشانه می رسیم به این علت است که مردم اعتماد کردند و در غیر این صورت، هیچ چیز درست نمی شد. اساس سرمایه ما، سرمایه اجتماعی، مردم و پیوند دولت و مردم هست. با سرمایه اعتماد مردم می توانیم از پرسشها عبور کنیم.

روحانی ادامه داد: من در یک جا عصبانی می شوم و آن جایی است که فرد، دستگاه یا رسانه ای می خواهد به امید ملت ما جهت آینده لطمه بزند. بگذارید مردم به آینده و کشور، امیدوار باشند. آیا دروغ می گوییم و واقعیت ها را به گوش مردم نمی رسانیم و دروغ گفتن امری حرام است.

رییس جمهور تأکید کرد: به رشد، پیشرفت و آینده کشور اعتماد کنیم چراکه مردمی بزرگ، فرهنگ دوست و پرتلاش داریم.

روحانی با اشاره به کارها دولت یازدهم در بستن چاه های زیرزمینی غیرمجاز گفت: در آذربایجان شرقی با وجود اینکه رشد باران امسال از میانگین کمتر بود، ولی به علت همین اقدام دولت، در امسال نسبت به سال گذشته نه تنها منابع زیرزمینی کم کردن نیافت بلکه کمی زیاد کردن یافت.

رییس جمهور ادامه داد: در زمانی یک واردکننده و خریدار به دنبال ورود کانتینر جنسی بود ولی مجبور بود به علت وجود تحریم ها هزینه های اضافی تا ۷۰۰ دلار پرداخت کند، آیا تحریم از جیب مردم مهم نیست؟

روحانی تأکید کرد: گردش مالی ما با دنیا به طور میانگین ۱۱ درصد هزینه داشت، ولی الان این مقدار به سه درصد رسیده است.

رییس جمهور خطاب به پزشکان و کادر درمانی بیمارستان بوعلی گفت: آیا اکنون شاهد نیستید که همه وسایل و امکانات پزشکی و دارویی به موقع به دست شما می رسد؟ بعضی در کشور می گویند برجام جهت کشور چه کرده هست. برجام ما را آزاد کرد، تا از هر کس که می خواهیم خریداری کنیم. آثار برجام شکستن حصر کشور عزیزمان ایران است.

رییس جمهور افزود: الان نفت کشور را به هر کشور که می خواهیم می فروشیم و پول نفت را با هر ارز و وقت دلخواه دریافت می کنیم.

روحانی با اشاره به سفر اخیر عسلویه و کارها دولت تدبیر و امید در زمینه نفت و پتروشیمی، اظهار داشت: در یک روز ۲۰ میلیارد دلار طرح افتتاح شد. شش فاز پارس جنوبی، یک لایه نفتی و چهار پتروشیمی به بهره برداری رسید که این در تاریخ کشور عزیزمان ایران بی سابقه است.

رییس جمهور گفت: در بسیاری از فازهای نفتی بخاطر وجود تحریم ها، منتظر ورود یک پمپ بودیم، ولی اکنون طبق اعلام وزیر نفت، قیمت پمپ به یک دهم دوره تحریم ها خریداری می شود.

روحانی گفت: قبل از برجام دو، سوم نان سفره مردم از خارج وارد می شد، ولی امروز همه گندم ما در داخل تأمین می شود و سه میلیون تن گندم نیز صادر کردیم و این نان حلال ایرانی است.

رییس جمهور اظهار داشت: تولید مواد غذایی در سال ۹۲، ۹۷ میلیون تن بود ولی امسال به ۱۱۸ میلیون تن رسیدیم که ۲۱ میلیون تن در کشور اضافه شده است است.

روحانی با بیان اینکه مردم ما در سال ۹۲ یک حماسه بزرگ آفریدند، تأکید کرد: واقعیت ها را به مردم بگویید و البته قطعاً همه پیشرفت ها و کارها دولت یازدهم در سایه حمایت های مردم، هدایت های مقام معظم رهبری و همچنین وحدت ملی بوده است.

رییس جمهور با بیان اینکه ساماندهی اقتصاد و اتحاد دولت و ملت بود که ما را در برجام پیروز کرد، اظهار داشت: لبخندها در مذاکرات تعارف بود و واقعیت قدرت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بود که قبل از برجام توانستیم، تورم را از ۴۵ درصد به ۱۵ درصد کم کردن دهیم و تأثیر آن را نیز در مذاکرات هسته ای شاهد بودیم.

روحانی با اشاره به استقبال مردم اصفهان از کاروان تدبیر و امید اظهار داشت: در همان وقت یکی از مذاکره کنندگان هسته ای کشورهای خارجی به مذاکره کننده ما گفت که ما اجتماع مردم اصفهان را دیدیم و قطعاً حضور مردم و اتحاد دولت و ملت و همچنین برطرف پرسشها اقتصادی بود که ما را در مذاکرات هسته ای پیروز کرد.

رییس جمهور با تأکید بر اینکه بعد از ۶۲ سال، صادرات غیرنفتی از واردات پیشی گرفت، گفت: کسری تجاری کشور، ۳۰ میلیارد دلار بود و در سال های ۹۴ و ۹۵ صادرات غیرنفتی بر واردات فزونی یافت و چنین امری در دو سال پشت سر هم در تاریخ کشور عزیزمان ایران سابقه نداشته هست.

واژه های کلیدی: ایران | اعتماد | پزشکان | ایرانی | ایرانیان | حسن روحانی | رییس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs