جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در استقلال، چه کسی آدرس غلط می‌دهد؟

جلسه هیات مدیره استقلال درحالی برگزار شد که آینده منصوریان همچنان درهاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در استقلال، چه کسی آدرس غلط می‌دهد؟

در استقلال، چه کسی آدرس غلط می دهد؟

عبارات مهم : استقلال

جلسه هیات مدیره استقلال درحالی برگزار شد که آینده منصوریان همچنان درهاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایسنا، جلسه هیات مدیره استقلال دیروز (یک شنبه) بدون حضور حسین علی قریب برگزار شد تا راجع به او وزیر ورزش و جوانان تصمیم گیری کند. با این حال اصل ماجرا راجع به منصوریان بود و درحالی که قرار بود اعضای هیات مدیره با خبرنگاران صحبت نکنند و افتخاری مفاد جلسه را اعلام کند، حسن زمانی بعد از جلسه به میان خبرنگاران آمد و خطاب به آنها گفت که دو بازی به منصوریان وقت داده شده است و اگر او پیروز نشود، قطعا یک مربی خارجی بزرگ به استقلال می آید.

در استقلال، چه کسی آدرس غلط می‌دهد؟

تنها دقایقی بعد بود که افتخاری مدیرعامل و سخنگوی استقلال در تصویر العمل به بیانات زمانی گفت: من مدیرعامل کلوب هستم و هیچ بایدی وجود ندارد. ما در کلوب به هم کمک می کنیم و زحمات منصوریان در فصل گذشته را – که توانستیم نایب قهرمانی کسب کنیم – فراموش نمی کنیم. او در آسیا هم نتیجه های خوبی گرفت و ما این ها را فراموش نمی کنیم. فوتبال برد و باخت دارد و هواداران باید صبور باشند. ما باید به کادر فنی وقت دهیم. در بازی برابر استقلال خوزستان دو پنالتی مان گرفته نشد و از همان جا آسیب دیدیم و تیم روحیه اش را از دست داد ولی این تعطیلات باعث می شود که تیم روحیه اش را بازیابی کند. فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی و … مصدوم بودند و اگر به خط هافبک ما برگردند کمک زیادی به ما می کنند. من مطمئنم که تیم نتیجه خوبی می گیرد، اگر نتوانست نتیجه بگیرد آن وقت راجع به ادامه کار تصمیم می گیریم.

همان طور که در بیانات افتخاری مشخص هست، هیچ شباهتی میان صحبت های او و زمانی نیست و این مساله یک نتیجه دارد و آن هم این که شاید ماجرای نتیجه های استقلال و منصوریان یک پوشش جهت اقداماتی است که درحال شکل گیری هستند. در این زمینه گمانه های زیادی مطرح شده است ولی گذر وقت آنها را اثبات یا رد می کند.

جلسه هیات مدیره استقلال درحالی برگزار شد که آینده منصوریان همچنان درهاله‌ای از ابهام قرار دارد.

واژه های کلیدی: استقلال | افتخاری | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs