جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدواریم مسئله با دایی حل شود ، وزیر به دنبال ماندن برانکو است

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس از علاقه وزیر ورزش و جوانان به تمدید قرارداد سرمربی این تیم خبر داد و گفت: جهت پیگیری این عنوان منتظر بازگشت آقای طاهری هستیم.&nbsp

امیدواریم مسئله با دایی حل شود ، وزیر به دنبال ماندن برانکو است

وزیر به دنبال ماندن برانکو است/ امیدواریم مسئله با دایی حل شود

عبارات مهم : بازگشت

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس از علاقه وزیر ورزش و جوانان به تمدید قرارداد سرمربی این تیم خبر داد و گفت: جهت پیگیری این عنوان منتظر بازگشت آقای طاهری هستیم.

محمدرضا حاجی بیگی در گفتگو با مهر، راجع به آخرین اوضاع ماندن یا رفتن علی اکبر طاهری از پست مدیرعاملی این کلوب گفت: تک تک اعضای هیات مدیره با نظر وزیر ورزش مبنی بر ماندن آقای طاهری همسو هستند. به نظرم هیچ گزینه ای بهتر از او نمی تواند در شرایط موجود، کلوب را اداره کند.

امیدواریم مسئله با دایی حل شود ، وزیر به دنبال ماندن برانکو است

وی راجع به اینکه گفته می شود مدیرعامل پرسپولیس به خاطر فشار بعضی مدیران وزارتخانه مبنی بر بازگرداندن اسپانسر فصل گذشته استعفا داده است تصریح کرد: طاهری از هیچ لحاظ تحت فشار نیست. او بارها در جلسات هیات مدیره اعلام کرد به علت پرسشها شخصی می خواهد از کلوب برود. او دلیلی را مبنی بر اینکه به خاطر اسپانسر می رود، مطرح نکرد.

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس در ادامه افزود: اگر قرار بر بازگشت اسپانسر باشد هیات مدیره، تصمیم گیری می کند و آقای طاهری فقط مجری این مصوبات است.

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس از علاقه وزیر ورزش و جوانان به تمدید قرارداد سرمربی این تیم خبر داد و گفت: جهت پیگیری این عنوان منتظر بازگشت آقای طاهری هستیم.&nbsp

حاجی بیگی راجع به احتمال بازگشت اسپانسر پرسپولیس اطهار داشت: اگر مورد نیاز باشد مناقصه ای را به وسیله یک نهاد دیگر که کلوب پرسپولیس، ذینفع نباشد برگزار می کنیم تا گزینه ای را گزینش کنم که بیشترین سود مالی را به کلوب پرسپولیس تزریق کند.

وی راجع به بسته ماندن پروژه تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ گفت: شخص وزیر ورزش اعتقاد است باید برانکو بماند. ما هم چنین نظری را داریم. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سرمربی محبوب و کاربلد پرسپولیس را نگه داریم.

حاجی بیگی راجع به برطرف پرسشها مربوط به بلیت فروشی و حق پخش تلویزیونی کلوب پرسپولیس اظهار داشت: بحث حق پخش را تا انتها پیگیر خواهیم بود و کوتاه نمی آییم. پرسشها مربوط به بلیت فروشی هم در حال حل شدن است تا بتوانیم در بازی با پدیده مشهد، استقبال خوبی داشته باشیم.

امیدواریم مسئله با دایی حل شود ، وزیر به دنبال ماندن برانکو است

عضور هیات مدیره کلوب پرسپولیس در خصوص عدم پرداخت طلب سه و نیم میلیارد تومانی عل دایی تصریح کرد: دادخواهی جدیدی را ارسال کرده ایم تا رای نهایی صاد شود. بدون شک بعد از اعلام رای، خودمان را مکلف به پرداخت آن خواهیم کرد. علی دایی اسطوره فوتبال کشور عزیزمان ایران و کلوب پرسپولیس است و هرگونه همکاری را جهت حل این مسئله انجام می دهیم.

واژه های کلیدی: بازگشت | برانکو | اسپانسر | پرسپولیس | پرسپولیس | علی اکبر طاهری | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs