جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تصاویر + قورباغه شفافی که می‌توان ضربان قلبش را دید

دانشمندان قورباغه‌ شیشه‌ای یافته‌اند که می‌توان از میان قفسه سینه، تپیدن قلبش را مشاهده کرد. قورباغه شفافی که می توان ضربان قلبش را دید+تصاو..

ادامه مطلب

تصویر تصویری دیدنی از محسن یگانه و دخترش

محسن یگانه اینستاگرامش را با تصویری قشنگ از خودش و دخترش نگاه یگانه در ارتفاعات دماوند به روز کرد. تصویر تصویری دیدنی از محسن یگانه و دخترش ..

ادامه مطلب

تصاویر + وقتی سر پیرمرد چینی در پله برقی گیر کرد!

زوج پیر چینی هنگام بالارفتن از پله برقی فروشگاهی در منطقه نانینگ در چین دچار اتفاق شدند. وقتی سر پیرمرد چینی در پله برقی گیر کرد! +تصاویر ..

ادامه مطلب

همه واکنش‌ها به جاهای خالی

منتشر شدن لیست اصلاح طلبان و اصولگرایان جهت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران باعث انتقاداتی در این باره شده است است همه تصویر العمل ها به جا..

ادامه مطلب

تمرین عجیب و متفاوت پلیس نیویورک روی کابل پل بروکلین

در تصویر زیر بخشی از تمرین نجات اضطراری پلیس نیویورک را مشاهده می کنید که روی کابل پل بروکلین در حال انجام هست. تمرین عجیب و متفاوت پلی..

ادامه مطلب

عکس) + ساخت تنها مسجد کره شمالی به وسیله کشور عزیزمان ایران (

ایران به سایر مسلمانان اجازه می دهد وارد مسجد شوند و فعالیت های مذهبی خود را از جمله همکاری در نمازجماعت، نمازجمعه و دیگر مناسبت ها و اعیاد دینی انجام ..

ادامه مطلب

انتقاد صریح وزیر اقتصاد از کاندیداهایی که وعده یارانه و کارانه می‌دهند

علی طیب نیا با بیان اینکه پرداخت یارانه‌ها و کارانه‌ها که این روزها به وسیله بعضی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری مطرح می‌شود نتیجه‌ای جز گسترش فقر ..

ادامه مطلب

وعده انتخاباتي شهردار، کپی مصوبه دولت

وزير کار: طرح از يارانه تا کارانه، پيش‌تر از سوي معاونت‌هاي توسعه کارآفريني، اشتغال و رفاه اجتماعي در قالب کتاب، چاپ و در دولت به شکل برنامه ارائه و در اس..

ادامه مطلب

تصاویرازدواج زوج امریکایی در قله اورست

زوج امریکایی در حرکتی باور نکردنی با لباس عروس و داماد در اورست مراسم ازدواج خود را مراسم خوش حالی گرفتند.   تصاویرازدواج زوج امر..

ادامه مطلب

زندگی ۲۰ ساله یک مرد با خروس

مارتین هررا شهروند کاستاریکایی از 20 سال گذشته تا کنون وقت خود را صرف اهلی کردن و آموزش خروس در شهر سان خوزه کرده هست. او با خروس مورد علاقه خود غذا می خور..

ادامه مطلب