جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیشوای پیشرو

تاریخ به خصوص در قرن های اخیر به خاص در خاورمیانه، خسیس و بخیل هست. هر از گاهی یکی از نوادرش را رو می کند. نوادری که همگی ماندگار می شوند؛ گاهی با آین..

ادامه مطلب

به خاطر سیگار کشیدن از تیم ملی خط خوردم / ناینگولان

هافبک بلژیکی رم از علت مهم بی توجهی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورش به او سخن به میان آورد. ناینگولان: به خاطر سیگار کشیدن از تیم ملی خط خوردم عب..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

در استقلال، چه کسی آدرس غلط می‌دهد؟

جلسه هیات مدیره استقلال درحالی برگزار شد که آینده منصوریان همچنان درهاله‌ای از ابهام قرار دارد. در استقلال، چه کسی آدرس غلط می دهد؟ عبارات..

ادامه مطلب

«روتوش» ایرانی در راه لندن

فیلم کوتاه «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری در بخش مسابقه شصت و یکمین جشنواره فیلم لندن به روی پرده می‌رود. «روتوش» ایرانی در راه لندن ..

ادامه مطلب

فدراسیون و شرکت لیگ هم نمی‌توانند کمکی کنند ، چه تیم‌هایی جایگزین استقلال و پرسپولیس در آسیا می‌شوند؟!

پرسپولیس و استقلال به علت بدهی‌های کلان میلیاردی در خطر از بین بردن از لیگ قهرمان آسیا قرار دارند و باید دید چه تیم‌هایی جایگزین آنها در لیگ قهرمانا..

ادامه مطلب

۲۵۰۰ عضو کمیته امداد با خودروهای صدمیلیونی!

مهدی پازوکی کارشناس اقتصادی می‌گوید:«۶ میلیون خانوار در کشور عزیزمان ایران با درآمدی بیش از ۸ میلیون تومان درماه، به طور میانگین جمعیتی حدود ۲۴ میلیون نفر ر..

ادامه مطلب