جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گفتگوی تلفنی ماکرون و ولیعهد عربستان راجع به مبارزه با تروریسم

رئیس جمهور فرانسه در تماسی تلفنی با ولیعهد عربستان به بررسی راه‌های مبارزه با تروریسم پرداخت.  گفتگوی تلفنی ماکرون و ولیعهد عربستان راجع به م..

ادامه مطلب

خیالباف‌ها باهوش‌ترند

به گزارش گروه تحریریه سایت، افراد زیادی را دیده ایم که به طور مداوم در طول روز خیالبافی می کنند و رویاهای زیادی جهت آینده خود در ذهنشان می سازند. تحقیقات روا..

ادامه مطلب

عزل معاون مدرسه ، ماجرای تنبیه‌بدنی یک دانش‌آموز در خوزستان

مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان خوزستان دررابطه با تنبیه بدنی دانش‌آموزی در شهرستان شوش که منجر به آسیب شنوایی شده است هست، توضیحاتی داد.  ..

ادامه مطلب

کارها آمریکا کره شمالی را مجبور به ساخت بمب هیدروژنی کرد / کره شمالی

رئیس هیات کره شمالی در نشست اتحادیه بین‌المجالس گفت: کارها آمریکا کره شمالی را مجبور به ساخت بمب هیدروژنی کرد. کره شمالی: کارها آمریکا کره شمال..

ادامه مطلب

ادعای توقف ساماندهی متکدیان کذب است / فرماندار تهران

معاون استاندار و فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به آنچه ‘اظهار نظر افراد غیر مسئول در خصوص توقف طرح قانونی ساماندهی متکدیان در سنین..

ادامه مطلب

آمریکا با ارسال تسلیحات از تروریست‌های در حال تسلیم شدن در عراق و‌ سوریه حمایت کرد / سردار عراقی

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: زمانی که تروریست‌ها در سوریه و عراق در حال تسلیم بودند، ایالات متحده با پرتاب محموله‌های تسلیحاتی و تغذیه‌ای از داعش ح..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (542)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب