جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اضافه کردن بندهای تازه به برجام تضعیف کننده این توافق است / سناتور روس

رئیس کمیته بین الملل دومای روسیه اعلام کرد که ایجاد کارگروه های تازه و اضافه کردن بندهای تازه به برجام، باعث تضغیف این توافق است. سناتور روس: اضافه ک..

ادامه مطلب

، حیات مصنوعی&quot، ایجاد یک آنزیم تازه جهت ممکن کردن &quot

پژوهشگران آمریکایی، با ایجاد یک آنزیم تازه تلاش دارند امکان حیات را در شرایط منحصربه‌فرد فراهم کنند.  ایجاد یک آنزیم تازه جهت ممکن کردن "حیات..

ادامه مطلب

ادن هازارد همچنان مرد اول کونته ، برد درخشان چلسی در زمین برایتون

تیم فوتبال چلسی در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس به بردی خارج از منزل دست یافت. برد درخشان چلسی در زمین برایتون/ ادن هازارد همچنان مرد ..

ادامه مطلب

اکران فیلم تازه مجیدی بعد از جشنواره فجر

به گزارش ایسنا،«آن سوی ابرها» آخرین ساخته کارگردان فیلم «محمد رسول الله (ص)» است که داستان آن در مناطق فقیرنشین بمبئی رقم می خورد. اکران فی..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران را بخاطر حضور در سوریه، تحریم می‌کنیم / معاون وزیر خارجه آمریکا

معاون خاورنزدیک وزیر خارجه آمریکا ترساندن کرد که واشنگتن جهت مقابله با ادامه حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه، برنامه‌هایی دارد که عالی ترین گزینه در..

ادامه مطلب

محرومیت سه جلسه‌ای آرسن ونگر با تصمیم اتحادیه انگلیس

سرمربی تیم فوتبال آرسنال با تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس سه جلسه از همراهی تیمش محروم شد. محرومیت سه جلسه ای آرسن ونگر با تصمیم اتحادیه انگلیس ..

ادامه مطلب

پرداخت مقرری بیمه بیکاری به ۲۲۳ هزار نفر

راه‌اندازی سامانه جامع روابط کار در آینده نزدیک، پرداخت مقرری بیمه بیکاری به ۲۲۳ هزار نفر در کشور و حل فقر و ایجاد شغل دو رویکرد مهم دولت در بودجه ۱..

ادامه مطلب

احتمال کم کردن مالیات بر ارزش افزوده طلا

رئیس کل شرکت امور مالیاتی گفت:‌ لایحه مالیات بر ارزش افزوده جهت سوخت، نوشیدنی ها و سیگار مالیات بر ارزش افزوده ای بالاتر از میانگین در نظر گرفته شده ..

ادامه مطلب