جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

حاميان‌ محمود سرافكندگان‌ امروز

محمود احمدی نژاد بار دیگر از سکوت و خاموشی درآمد و ارشمیدس وار یافتم یافتم سر داد. معجزه هزاره نامه ای به مقام رهبری نوشته و در آن آورده که با دستور رهبری انت..

ادامه مطلب

دستگیری تمامی عوامل مهم ایجاد آشوب‌ در خیابان پاسداران/ درخواست حکم اعدام جهت راننده ، پلیس تهران

رییس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تاکید کرد از مقامات قضایی درخواست بررسی و صدور حکم اعدام جهت راننده سابقه‌دار و معاند را داریم. پ..

ادامه مطلب

آیا دربارۀ پول‌های ارسالی به پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیق نکردید! / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییتی با تکرار انتقاد از برجام، اعلام کرد که هرگز این واقعیت را فراموش نکرده است که هیچ یک از نمایندگان آمر..

ادامه مطلب

آلودگی‌های دردسرساز

روزهای آموزشی مدارس پایتخت کشور عزیزمان ایران در پنج ماه گذشته ١١ درصد کم کردن داشته است تقویم آموزشی ۱۸۵ روزه تاکنون به ۱۶۴ روز کم کردن پیدا کرده که به ..

ادامه مطلب

عذرخواهی رسمی سازندگان فیلم «پیتر خرگوش»

سازندگان فیلم تازه «پیتر خرگوش» جهت نشان دادن صحنه‌ مربوط به آلرژی یکی از شخصیت‌ها عذرخواهی کردند. عذرخواهی رسمی سازندگان فیلم «پیتر خرگوش» ..

ادامه مطلب

لیست را یک ماه پیش به کلوب دادم/ توپ‌ها در گمرک گیر کرده است! ، برانکو ایوانکوویچ

سرمربی پرسپولیس با تاکید بر اینکه با محسن مسلمان مشکلی ندارد، از صحبت راجع به وقت اردوی تیم ملی و بازی با الجزایر خودداری کرد و گفت: لیست بازیکنان موردنظرم را..

ادامه مطلب

۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه خرید اوراق ، کم کردن هزینه وام مسکن

در ماه‌های اخیر قیمت اوراق تسهیلات مسکن با شیب بسیار ملایمی کم کردن یافته و به رقم ۷۲ هزار تومان رسیده است با این حساب زوج های تهرانی جهت گرفتن وام م..

ادامه مطلب