جلو نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی

جلو: نوروزی ورزشگاه پرسپولیس هادی نوروزی هانی نوروزی برگزاری مراسم علی اکبر طاهری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

خشم هوارادان هری پاتر از تعطیلی «آخر هفته جادوگری»

پس از آنکه کمپانی برادران وارنر اقدام به تعطیل کردن فستیوال های طرفداران هری پاتر به علت فعالیت های تجاری غیرقانونی نمود، با اعتراضات فراوانی از سوی..

ادامه مطلب

پارادوکس آقا تختی و پایتخت کشور عزیزمان ایران پر ترافیک ٩٧

خسرو نظافت دوست كه قرار بود نقش دنیا پهلوان، علي حاتمي را بازي كند؛ راجع به نگاه حاتمی مي گويد: علی حاتمی جهت این فیلم که قرار بود سه مقطع از زندگی تختی را..

ادامه مطلب

چه خبر از «قانون مورفی» رامبد جوان؟

رامبد جوان از تلاش جهت آماده کردن نسخه نهایی فیلم سینمایی‌اش، تا آخر فصل بهار خبر داد. چه خبر از «قانون مورفی» رامبد جوان؟ عبارات مهم..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (658)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

عذرخواهی رسمی سازندگان فیلم «پیتر خرگوش»

سازندگان فیلم تازه «پیتر خرگوش» جهت نشان دادن صحنه‌ مربوط به آلرژی یکی از شخصیت‌ها عذرخواهی کردند. عذرخواهی رسمی سازندگان فیلم «پیتر خرگوش» ..

ادامه مطلب

اکران فیلم تازه مجیدی بعد از جشنواره فجر

به گزارش ایسنا،«آن سوی ابرها» آخرین ساخته کارگردان فیلم «محمد رسول الله (ص)» است که داستان آن در مناطق فقیرنشین بمبئی رقم می خورد. اکران فی..

ادامه مطلب

ترجیح می دهم تصویرم در ذهن مخاطب خراب نشود! / محمد نادری

محمدی نادری این روزها در کنار سیامک صفری، امین زندگانی، ندا مقصودی، شیدا خلیق و محمد بی ریا در نمایش «مرثیه ای جهت یک دراکولا» با نویسندگی علی رزازیان و ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (542)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

«روتوش» ایرانی در راه لندن

فیلم کوتاه «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری در بخش مسابقه شصت و یکمین جشنواره فیلم لندن به روی پرده می‌رود. «روتوش» ایرانی در راه لندن ..

ادامه مطلب

موسیقی پاپ خواستار سندیکایی مستقل از خانه‌موسیقی است, دلایل شکست طرح انجمن موسی

گروهی از فعالان عرصه موسیقی که اعتقاد داشتند “موسیقی پاپ” باید سندیکای مستقلی از “خانه موسیقی” داشته باشد؛ ده سال قبل تلاش‌هایی ..

ادامه مطلب